Ułatwienia dostępu

W studium prowadzona jest nauka gry na gitarze, keyboardzie i pianinie.

Zajęcia odbywają się w formie indywidualnej i prowadzone są przez dwóch instruktorów:

 

Zajęcia gitara i keyboard:

- środy i czwartki - Prosimy kontaktować się telefonicznie w celu ustalenia godziny zajęć.

Instruktor: Bogusław Dziedzic

Kontakt w sprawie zajęć: tel.: 602 317 577 (instruktor)

 

Zajęcia pianino:

- od poniedziałku do piątku - Prosimy kontaktować się telefonicznie w celu ustalenia godziny zajęć.

Instruktor prowadzący: Izabela Tomaszewska

Kontakt w sprawie zajęć: tel.: 602 714 680 (instruktor)

 

Miejsce odbywania się zajęć: Biblioteka Centrum Kultury w Piekoszowie ul. Częstochowska 66.

PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z REGULAMINEM!!! 

REGULAMIN

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DO POBRANIA PONIŻEJ!!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cele zajęć - gitara i keyboard: Głównym celem zajęć jest rozwijanie zainteresowań muzyką oraz zdolności i umiejętności gry na gitarze i keyboardzie oraz  kształcenie wrażliwości na środki wyrazu muzycznego występującego w grze instrumentalnej, rozwijanie poczucia rytmu, kształcenie słuchu i wyobraźni muzycznej.
Pozostałe cele to nauka czytania nut i muzykowania zespołowego, rozwijanie umiejętności samodzielnej pracy w domu oraz wyrabianie opanowania estradowego.

Zajęcia prowadzone są w zależności od potrzeb w formie indywidualnej oraz grupowej. Przeznaczone są dla uczniów w różnym wieku zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Uczestnicy zapoznają się z podstawami teorii muzycznej oraz technikami gry na gitarze oraz keyboardzie.

Uczestnicy zajęć potrafią samodzielnie zagrać utwory muzyczne oraz odczytać prosty zapis nutowy. Posiadają również umiejętność akompaniowania i grania w amatorskich zespołach muzycznych.

 

Cele zajęć - indywidualna gra na pianinie: Na zajęcia pianina mogą uczęszczać dzieci w każdym wieku. Nauka obejmuje podstawowe zagadnienia tj. doskonalenie techniki gry, praca nad artykulacją, dynamiką i poczuciem rytmu, rozwijanie umiejętności improwizacji. Program zajęć jest dobierany indywidualnie do każdego ucznia co pozwala szybko osiągnąć zamierzone cele. Z pewnością nauka gry niesie wiele korzyści dla rozwoju naszego dziecka tj. umysłowe, koncentracji, manualne i systematyczności. A ponadto ćwiczenia silnej woli i konsekwentnego dążenia do osiągnięcia celu.

 

 

Realizowane Projekty