Spotkanie autorskie z Olgą Bończyk

Kategoria
Spotkanie autorskie
Ostatni termin
2023-09-27 17:30 - 19:30
Miejsce
BCK Piekoszów - Częstochowska 66
Telefon
41 306 11 83
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Już dziś zapraszamy na spotkanie z OLGĄ BOŃCZYK - 27 września 2023 roku, godz. 17:30 w bibliotece w Piekoszowie! Wstęp Wolny! 
 
Olga Bończyk - artystka, która budzi podziw swoim talentem i urozmaiconą aktywnością zawodową. Z jednej strony aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, której największą popularność przyniosły role serialowe: w "Na dobre i na złe", "Barwy szczęścia" czy "Leśniczówka". Z równą pasją realizuje się na deskach kilku teatrów warszawskich, a także w projektach artystycznych w różnych miejscach Polski.
Z drugiej strony zachwyca swoimi umiejętnościami wokalnymi, które prezentuje podczas rozmaitych koncertów ze swoim zespołem bądź w większych widowiskach muzycznych. Nagrała kilka płyt, m.in. "Piosenki z klasą", "Piąta rano" czy ostatnio "Ślady miłości". W sensie artystycznym "wszędzie jej pełno", ale wszędzie też jednocześnie przedkłada jakość nad ilość.
O wszystkim tym opowiada w trakcie "Podwieczorku z gwiazdą", w rozmowie z telewizyjnym redaktorem programów muzycznych - Leszkiem Bonarem, ozdabiając to pięknymi interpretacjami coverów i piosenek ze swojego repertuaru. A publiczność jest szczęśliwa mogąc obcować z tak otwartą i komunikatywną artystką, a także mając szansę zadać jej swoje pytania.
Spotkanie odbędzie się w ramach projektu "Jedna książka... jedno miejsce... - edycja III" realizowanego przez Bibliotekę Centrum Kultury w Piekoszowie.
 
 
 

Terminy

  • 2023-09-27 17:30 - 19:30

Realizowane projekty