23 czerwiec 2015 10:48

Akcja wakacyjna z BCK - zapraszamy! Wyróżniony

W wakacje nie wolno się nudzić. Tę zasadę wyznają pracownicy Biblioteki Centrum Kultury, którzy na tegoroczną letnią przerwę od nauki również przygotowali wyjazdy i zabawy animacyjne.

 

W każdy poniedziałek w Centrum Kultury w Piekoszowie, w świetlicach wiejskich w Wincentowie i Szczukowicach oraz w bibliotekach w Brynicy, Rykosznie i Zajączkowie, odbywać się będą zajęcia animacyjne. Podczas nich będzie można pośpiewać, pograć, ulepić coś z gliny, porywalizować czy tez potańczyć. Każda placówka przygotuje coś ciekawego.

 

W naszej ofercie będziemy mieli również wyjazdy do kina Helios w Kielcach i na basen Olimpic w Strawczynku. Ponadto odwiedzimy takie miejsca jak Park Rozrywki w Krajnie, Stolicę Bajki czyli Pacanów czy też Zamek Krzyżtopór i Krzemionki Opatowskie. Oczywiście wyjazdów będzie jeszcze więcej – będziemy o nich informować na bieżąco.

 

Oprócz zajęć stałych i wycieczek, dla dzieci z terenu gminy przygotowaliśmy wyjazd na kolonie do Szczawnicy (Beskidy Zachodnie), który odbędzie się w dniach 3-8 sierpnia. Wyjazd będzie płatny – o kwocie poinformujemy na początku lipca. Zapisy już trwają – zapraszamy. Liczba miejsc ograniczona.Szczegóły pod numerem 41 306 11 83. 

 

Poniżej prezentujemy plan wakacji na czerwiec i lipiec.

 

 

 

Czytany 7169 razy

Realizowane projekty