23 styczeń 2018 10:29

Muzyczna niespodzianka na Dzień Babci i Dziadka

W niedzielę 21 stycznia w bibliotece w Zajączkowie z radością gościliśmy nasze drogie Babcie i Dziadków, z okazji ich przypadających na 21 i 22 stycznia świąt.

Goście wraz ze swoimi wnukami bardzo licznie dopisali. Ten uroczysty dzień umilił nam wspaniały występ scholi z Wiernej Rzeki, prowadzony przez Dorotę i Sławomira Wijasów. Schola istnieje od września ubiegłego roku i bardzo cieszymy się, że przyjęła nasze zaproszenie i zaprezentowała swoje niezwykłe umiejętności i postępy. Chórek dziecięcy wykonał kolędy, do których śpiewania włączyli się również zaproszeni goście.

Na koniec naszego wspólnego kolędowania, dla babć i dziadków zostało zaśpiewane tradycyjne „Sto lat”, a dzieci wyrecytowały piękne wiersze z życzeniami. Dla wszystkich został przygotowany słodki poczęstunek.

Bardzo serdecznie dziękujemy Państwu Wijas za tę wspaniałą inicjatywę, poświęcenie nam czasu i tak piękne umilenie tego uroczystego święta. Sołtys Zajączkowa Lidia Szymkiewicz wszystkie dzieci nagrodziła czekoladami, choć dla nich największą nagrodą były liczne brawa i podziękowania. Dziękujemy również Dorocie Kozieł za zaangażowanie i  pomoc w zorganizowaniu  tego dnia.

Wszystkim Babciom i Dziadkom jeszcze raz życzymy dużo radości, pociechy, uśmiechu i siły, życia długiego, szczęścia, samych dobrych dni i doskonałego zdrowia!

Anna Świercz

 

Czytany 2329 razy

Realizowane projekty