Ułatwienia dostępu

Głównym celem konkursu jest pokazanie najpiękniej udekorowanych domów i/lub balkonów z okazji Świąt Bożego Narodzenia, kultywowanie tradycji oraz zachęcenie mieszkańców do dbania o piękno domów i otoczenia.
W konkursie mogą wziąć udział pełnoletni mieszkańcy Miasta i Gminy Piekoszów. Konkurs oceniany będzie w dwóch kategoriach: najpiękniej udekorowany – oświetlony balkon domu jednorodzinnego oraz najpiękniej udekorowany – oświetlony dom jednorodzinny (posesja). By wziąć udział w konkursie należy wraz z kartą zgłoszeniową (do pobrania na stronie www.bckpiekoszow.pl w zakładce „Konkursy 2023”) max. 5 zdjęć udekorowanego balkonu lub domu. Kartę wraz z fotografiami należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie do 5 stycznia 2024 roku poprzez wysłanie wiadomości e-mail na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście (ewentualnie drogą pocztową) w wersji wydrukowanej lub na nośniku elektronicznym w zaklejonej kopercie z dopiskiem KONKURS – NAJPIĘKNIEJ UDEKOROWANY ŚWIĄTECZNIE DOM LUB BALKON. Uczestnik może zgłosić tylko jeden dom lub balkon.
Osobą udzielającą wszelkich informacji jest Anna Perzowicz tel.: 889 637 884, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wyniki zostaną ogłoszone do końca stycznia 2024 roku. Wręczone zostaną nagrody za I, II i III miejsce oraz wyróżnienie. 

 

 

Realizowane Projekty