Ułatwienia dostępu

1 czerwca na Placu Niepodległości w Piekoszowie odbyło się radosne i wyjątkowe święto z okazji Dnia Dziecka. Wydarzenie to, oferując moc atrakcji, przyciągnęło mnóstwo dzieci wraz z całymi rodzinami. Pogoda dopisała, a produkcja śmiechu była na najwyższych obrotach. Była wspaniała atmosfera, zabawa i mnóstwo niespodzianek.

Dzień Dziecka uroczyście otworzyła burmistrz miasta i gminy Piekoszów, Teresa Jakubowska, która złożyła życzenia dla wszystkich dzieci i gorąco zachęcała wszystkich do korzystania z przygotowanych atrakcji.

– Jestem niezmiernie szczęśliwa, że tak wiele osób przybyło na tegoroczne obchody Dnia Dziecka. Cieszę się, że możemy wspólnie świętować ten wyjątkowy dzień. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, które z całą pewnością dostarczą wszystkim niezapomnianych wrażeń i wiele radości. Z okazji Dnia Dziecka życzę wszystkim dzieciom dużo szczęścia, uśmiechu i  wspaniałej zabawy  – życzyła burmistrz Teresa Jakubowska.                                                                                                                                                             

Burmistrz Teresa Jakubowska serdecznie dziękowała również animatorom, członkom Klubu Seniora, Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej, druhom strażakom oraz pracownikom Biblioteki Centrum Kultury w Piekoszowie za zaangażowanie się w organizację Dnia Dziecka.                                

Program tegorocznego święta obfitował w mnóstwo atrakcji: darmowe zjeżdżalnie, dmuchańce, grill, lody, napoje, popcorn, wata cukrowa, gry, konkursy z nagrodami i zabawa z DJ-EM. Wśród nagród dla dzieci znalazły się karnety na zajęcia muzyczne i taneczne, bilety do Kina Piksel, a nawet vouchery na wakacyjną naukę pływania.                                       

Jest także deszczownica, bańki mydlane, malowanie twarzy i włosów, tatuaże oraz balony - wymienia Anna Wilk, dyrektor Biblioteki Centrum Kultury w Piekoszowie.

Klub Seniora wspaniale się zaangażował w to wydarzenie, serwując darmową, orzeźwiającą lemoniadę i pyszne kiełbaski. Wszystkie te pyszności cieszyły się dużym uznaniem zarówno dzieci, jak i dorosłych – mówi Katarzyna Nawrocka, opiekun Klubu Seniora w Piekoszowie.

Niezapomniany pokaz ratownictwa dali członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej z Rykoszyna, którzy pokazali swoje umiejętności w atrakcyjny i edukacyjny sposób. Nie zabrakło też pokazu sprzętu strażackiego wraz z wozem bojowym druhów z OSP w Piekoszowie.

Gwoździem programu na koniec imprezy był Festiwal Kolorów, który dodał całemu dniu niezwykłego uroku i szaleństwa. Festiwal barw sprawił niesamowita frajdę zarówno dzieciom jak i dorosłym.                                                                                                              

– Dziękujemy wszystkim, że w tym dniu byliście z nami. Wasza obecność sprawiła, że ten dzień był wyjątkowy i zapraszamy za rok – na zakończenie imprezy gorąco zachęcała Anna Wilk.

Anna Świercz

dziendziecka1
dziendziecka2
dziendziecka3
dziendziecka4
dziendziecka5
dziendziecka6
dziendziecka7
dziendziecka8
dziendziecka9
dziendziecka10
dziendziecka11
dziendziecka12
dziendziecka13
dziendziecka14
dziendziecka15
dziendziecka16
dziendziecka17
dziendziecka18
dziendziecka19
dziendziecka20
dziendziecka21
dziendziecka22
dziendziecka23
dziendziecka24
dziendziecka25
dziendziecka26
dziendziecka27
dziendziecka28
dziendziecka29
dziendziecka30
dziendziecka31
dziendziecka32
dziendziecka33
dziendziecka34
dziendziecka35
dziendziecka36
dziendziecka37
dziendziecka38
dziendziecka39
dziendziecka40
dziendziecka41
dziendziecka42
dziendziecka43
dziendziecka44
dziendziecka45
dziendziecka46
dziendziecka47
dziendziecka48
dziendziecka49
dziendziecka50
dziendziecka51
dziendziecka52
dziendziecka53
dziendziecka54
dziendziecka55
dziendziecka56
dziendziecka57
dziendziecka58
dziendziecka59
dziendziecka60
dziendziecka61
dziendziecka62
dziendziecka63
dziendziecka64
dziendziecka65
dziendziecka66
dziendziecka67
dziendziecka68
dziendziecka69
dziendziecka70
dziendziecka71
dziendziecka72
dziendziecka73
dziendziecka74
dziendziecka75
dziendziecka76
dziendziecka77
dziendziecka78

Realizowane Projekty